Lekcje indywidualne online

Lekcje indywidualne online

Opis zajęć

Na Państwa prośbę uruchomiliśmi zajęcia nauki gry na instrumentach oraz śpiewu także w wersji online.

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności. Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 

Lekcje gry na instrumentach w Akademii Pasji odbywają się jedynie w formie spotkań indywidualnych, co pozwala na właściwe skupienie instruktora na poczynionych postępach ucznia. 
Każda z lekcji opiera się na szlifowaniu wybranego repertuaru dostosowanego do wieku, upodobań oraz umiejętności kursanta. 
Zapis na regularne spotkania poprzedzony jest bezpłatnym przesłuchaniem, które daje prowadzącemu wiedzę na temat predyspozycji ucznia oraz doborem repertuaru.

Minimalny wiek uczestnika zajęć nauki gry na ukulele to 6 lat, dzieci młodsze zapraszamy na zajęcia umuzykalnienia.

Cel zajęć:
- Nauka gry na ukulele (nauka nut, akordów, tabulatury)
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Poprawa koncentracji, cierpliwości, systematyczności i wytrwałości
- Kontakt z muzyką klasyczną i współczesną
- Możliwość wyboru własnych utworów (dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.
Uczniowie posiadający własny instrument proszeni są o przyniesienie go na przesłuchanie.

Prowadzący

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok, 18.06.1993, naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, w klasie dra Franciszka Wieczorka. W 2016 ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. Ryszarda Bałauszki. W czerwcu tego roku będzie bronić tytuł magistra na tej samej uczelni. W roku 2017, wzięła udział w Programie Erasmus, dzięki któremu doskonaliła swoje umiejętności w klasie prof. Francisco Berniera w Conservatorio de Manuel Castillo w Sewilli, Hiszpania.

Oprócz działalności konkursowej, Aleksandra promuje swój kunszt wykonawczy na wielu scenach w Polsce oraz poza jej granicami. Brała udział w wielu ciekawych projektach, m.in.: zaproszona została do wykonania recitalu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego w Energodar (Ukraina), gdzie również była członkiem jury konkursu. Koncertowała z Rybnicką Filharmonia pod dyr. Mirosława Jacka Błaszczyka, występowała w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, zaproszona została do wykonania premierowych utworów podczas finału Konkursu Kompozytorskiego im. Tadeusza Bairda, czy wielokrotnie prezentowała swoją grę w Łazienkach Królewskich w Warszawie

 

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Karolina Ogrodowska

Karolina Ogrodowska

Absolwentka instrumentalnych studiów magisterskich na wydziale muzyki klasycznej o specjalności flet poprzeczny Conservatorium van Amsterdam. Posiada bogate doświadczenie sceniczne - od koncertów solistycznych przez kameralne po występy orkiestrowe - oraz pedagogiczne. Oferuje zajęcia indywidualne na wszystkich stopniach zaawansowania gry - od podstaw wydobycia dźwięku i doskonalenie techniczne po szlifowanie repertuaru koncertowego. 

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
50 zł / lekcja 30 min
70 zł / lekcja 45 minut

Terminy zajęć

DOSTĘPNE TERMINY:
Link w opisie zajęć


 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję