Opis zajęć

Prowadzący

Akademia Pasji

Szkoła Szczęścia

Karolina Piela
Wierzymy, że każdy młody człowiek jest obdarzony wyjątkowym talentem, a rolą nauczyciela jest jedynie umiejętnie ten talent wydobyć. „Szkoła szczęścia” to projekt przygotowujący dzieci do życia w taki sposób, by nie zatraciły tego, co najważniejsze – poczucia rzeczywistości i swojej kreacji w dającym spełnienie zrównoważeniu. Dziś nasze marzenie urzeczywistnia się dzięki wsparciu zespołu trenerów, którzy iskrą szczęścia rozpalają serca młodych ludzi.

 

Akademia Pasji

Olga Mikiciuk-Franczuk - English Team

Założycielką szkoły English Team oraz prowadzącą zajęcia w Akademii Pasji jest Olga Mikiciuk-Franczuk, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, mama małego chłopca, lektorka języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu, również na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Olga przykłada wielką wagę do poprawnej wymowy, ogromnej ilość pozytywnej energii i kreatywności w nauczaniu najmłodszych. Dzieci na zajęciach na pewno nie będą się nudzić!

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Zapisz się

Cena zajęć

Terminy zajęć

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję