Rodzinne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji

Czy lubicie grać w gry planszowe?

My jesteśmy fanami gier planszowych, którzy postanowili stworzyć Planszówki AP z pasji do tej formy spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi.

Zapraszamy więc wszystkich - fanów planszówek i tych, którzy w gry bez prądu zbyt często nie grają -  na Rodzinne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji. 


W każdą sobotę możecie do nas przyjść i w rodzinnym gronie pograć w najnowsze gry dostępne w naszej Wypożyczalni. Możecie też przynieść ze sobą swoje ulubione tytuły - chętnie pogramy w nie z Wami. 

Chcielibyśmy, aby Planszówki AP nie były tylko miejscem zakupów, ale również miejscem, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o współczesnych grach planszowych i zasięgnąć porady na ich temat.

Podczas każdego spotkania animatorzy PlanszówekAP proponują inny zestaw gier rodzinnych; wytłumaczą zasady, pomogą w rozgrywkach, czy po prostu będą się z Wami dobrze bawić!

Sptkania trwają w godz. 14:00-17:00
Wiek: bez ograniczeń

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)

zapisz się
Zapisz się

Chcesz zgłosić się
na zajęcia/warsztaty w
Wilanowie lub Legionowie?

Zapisz się dzwoniąc pod numer
601 185 720
504 273 368 (manager)
lub wysyłając zgloszenie na adres: akademia.pasji@gmail.com

Chcesz zgłosić się na Białołękę?
wypełnijformularz zgłoszeń

Chcesz zadać pytanie?
napisz do nas: akademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Zapraszamy na nowe zajęcia w II semestrze

W nowym semestrze zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia cykliczne oraz warsztatowe: Programowanie z Minecraft, Kreatywne zabawki, Rysunek 3D, Balet, Robotykę, Zmysłoplastykę, Angielski na wesoło i wiele innych.

Szczegóły w zakładkach DZIECI i MŁODZIEŻ

więcej...
Warsztaty z eksperymentów FUNIVERSITY
17-02-2018

godz. 10:00 - 11:00, Grupa 7-13 lat

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Interaktywne Media Białołęki
Partnerzy: Hand Made Academy, Sushi and Kimchi


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]