Spektakle lalkowe dla dzieci w Akademii Pasji (raz w miesiącu)
Autorski projekt edukacyjno-artystyczny Pawła Kołodziejskiego

"ZŁOTE JAKO"
Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. 
Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu - Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka. Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik - trzeba go wychować... Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie?
W "Złotym jajku" dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Nasz spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.
Nie zabraknie: dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i - co najważniejsze - uśmiechu na twarzach naszych widzów.

 

Spektakl 30 zł
Karnet 4 spektakli - 100 zł

zapisz się

Prowadzący

Paweł Kołodziejski

Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty piosenek.
Na deskach scenicznych zadebiutował w 2004 roku w spektaklach dyplomowych Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, którego jest absolwentem ("Młoda Śmierć" w reż. Rafała Matusza, recital wokalny "Piosenki Czesława Niemena" w reż. Wiesławy Niemaszek).
W tym samym roku odbył się jego recital w Cafe Teatralna w Olsztynie, a także został zaangażowany do zespołu Teatru Lalek "Fraszka", z którym grał spektakle w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Były to m.in. "Jak przechytrzyć wilka" w reż. Daniło Poshtaruka, "Cudowna Jabłoń" w reż. Borysa Gołdowskiego, "Złoty Kurczak"; w reż. Daniło Poshtaruka. W tym ostatnim był również autorem tekstów piosenek.
W 2007 roku został półfinalistą Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA. Od 2009 roku prowadzi autorskie warsztaty teatralne, poprzez które przybliża dzieciom tajniki sztuki teatralnej. Mają one okazję do wszechstronnego kształcenia umiejętności niezbędnych nie tylko w pracy nad spektaklem.

W 2010 roku użyczył głosu w serialu "Przygody Mikołajka".

http://www.teatrigraszka.pl/

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze półkolonie w Warszawie.

więcej...
GRAFIK ZAJĘĆ 2017/2018

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym planem zajęć odbywających się w Akademii Pasji. 
 

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]